»
Takaisin

Takarivissä vasemmalta : Reino Pylkkönen (vastuuvalmentaja), Mika Tuominen (huoltaja), Juha Sääksmäki (huoltaja), Tiina Vihantola (joukkueenjohtaja), Jani Majanmaa (valmentaja), Virve Sääksmäki (joukkueenjohtaja), Elina Innanen (huoltaja).

Lue lisää »

Takarivissä vasemmalta : Reino Pylkkönen (vastuuvalmentaja), Mika Tuominen (huoltaja), Juha Sääksmäki (huoltaja), Tiina Vihantola (joukkueenjohtaja), Jani Majanmaa (valmentaja), Virve Sääksmäki (joukkueenjohtaja), Elina Innanen (huoltaja).

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Otteluita
P9P9 harjoitusottelut
11
Elo
klo 16:30
Rantaperkiön tn
TPV - Apassit
10-0
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 11:30
Sääksjärvi TN 4,Ansunkorvent.105,Lempäälä
TPV Punainen - VANL Sininen
7-3
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 12:00
Sääksjärvi TN 2, Ansunkorvent.105,Lempäälä
TPV - Leki-futis/Sininen
2-4
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 14:00
Sääksjärvi TN 3, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Ilves P11/alfa - TPV Punainen
2-11
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 14:30
Sääksjärvi TN 3, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Ilves P11 - TPV
0-3
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 16:00
Sääksjärvi TN 3, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Leki-futis P9 Sin/Valkoinen - TPV Punainen
1-7
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 16:30
Sääksjärvi TN 3, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Leki-futis/Valkoinen - TPV
1-7
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 17:00
Sääksjärvi TN 2, Ansunkorvent.105,Lempäälä
TPV Punainen - Tervakosken Pato P9
6-2
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 17:30
Sääksjärvi TN 2, Ansunkorvent.105,Lempäälä
TPV - FC Kangasala/Punamusta
5-1
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 18:00
Sääksjärvi TN 1, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Ylöjärven Ilves/Punainen - TPV Punainen
0-8
P9P9 turnaus
17
Elo
klo 18:30
Sääksjärvi TN 1, Ansunkorvent.105,Lempäälä
Ylöjärven Ilves/Punainen - TPV
1-3
P9P9 turnaus
18
Elo
klo 9:30
Pirkkahallin 3 N pieni 1
TPV Punainen - TPV P10 haaste
1-3
P9P9 turnaus
18
Elo
klo 10:30
Pirkkahallin 3 N pieni 1
TPV Punainen - Loiske
1-4
P9P9 turnaus
18
Elo
klo 11:00
Pirkkahallin 3 N pieni 1
TPV Punainen - PJK
6-0
P9P9 Liiga Taso 1A
22
Elo
klo 17:55
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2
VANL/keltainen - TPV
1-3
P9P9 Liiga Taso 1A
22
Elo
klo 18:20
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2
TPV - Ilves/Beta
5-4
P9P9 Liiga Taso 1A
22
Elo
klo 19:10
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2
TPV - NoPS/Keltainen
5-2
P9P9 Liiga Taso 1A
22
Elo
klo 19:35
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
ViiPV - TPV
5-2
P9P9 Liiga Taso 2
23
Elo
klo 17:30
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
Ilves/11 - TPV Punainen
P9P9 Liiga Taso 2
23
Elo
klo 17:55
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
Ilves/11 alfa - TPV Punainen
P9P9 Liiga Taso 2
23
Elo
klo 18:20
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2
TPV Punainen - Ilves/T-09 numerot
P9P9 Liiga Taso 2
23
Elo
klo 19:00
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
TPV Punainen - NoPS/-11
P9P9 turnaus
24
Elo
klo 10:30
Suoraman nurmi, Suoramantie 11, 36220
TP49 - TPV Punainen
P9P9 turnaus
24
Elo
klo 11:30
Suoraman nurmi, Suoramantie 11, 36220
TPV Punainen - Ilves P11
P9P9 turnaus
24
Elo
klo 12:00
Suoraman nurmi, Suoramantie 11, 36220
FC Kangasala Valkoinen - TPV Punainen
Poimintoja muilta sivustoilta
P9
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Yleiset tilastot
Pelaajia: 19 Harjoituksia: 71 Pelejä: 130
Kategoriat